Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Satın almak istediğiniz paketin altında yer alan satın al butonuna tıklayarak satın alma işleminize kolayca başlayabilirsiniz. Daha sonrasında karşınıza çıkan ödeme sayfasında Shopier ve 3D secure güvencesi ile ödemenizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Ödeme sayfasında siparişlerinizi yönlendirmek istediğiniz sosyal medya hesabınız için sadece hesap kullanıcı adınızı girmeniz gereken bölümü doldurmanız yeterlidir. Kesinlikle şifreniz istenmez.

Satın Aldıktan Sonra Siparişim Ne Zaman Tamamlanır?

Tahmini sipariş sürelerimiz, ürünlerin açıklama kısmında yazmaktadır. Herhangi bir gecikme durumunda sitemiz üzerinde yer alan iletişim seçeneklerimizden 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Ödeme Bilgilerim Kayıt Altına Alınır mı?

Hayır, ödeme bilgileriniz tamamen güvendedir. 3D Secure ve Shopier güvencesiyle sizlere %100 güvenilir ve rahat bir alışveriş imkânı sunmaktayız.

Listelenen Ürünler Dışında Özel Sipariş İsteklerinde Bulunabilir Miyim?

Elbette, ilgilendiğiniz ürünü veya ilgili ürünün farklı sayılarını satın almak istediğinizde 7/24 WhatsApp iletişim hattı üzerinden isteklerinizi ileterek kendinize özel paketler oluşturabilirsiniz.

Verdiğim Siparişlerde Düşme Yaşanır Mı?

Siparişlerin ardından gelen takipçilerde, hesabın ilgi çekiciliğine bağlı olarak nadiren düşüş yaşanabilmektedir.  Bot hesap siparişleri dışında bütün siparişlerinizde, düşüş miktarı kadar Tamamlama Garantisi vermekteyiz. Düşüş yaşanan siparişleriniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. Bununla birlikte bazı paketlerimizde Bonus takipçi hizmetleri de sunmaktayız, bu sayede istenilen sayıda düşüşün önüne geçmekteyiz.